Celebrity

Çfarë ndodhi pak para performancës së Selena-s?

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2019

Çfarë ndodhi pak para performancës së Selena-s?

Performanca e Selena-s në "American Music Awards" u pasua nga kritika pafund dhe shumica prej tyre e quajtën këngëtaren të stonuar.

Interneti u tregua i ashpër, por duket se diçka ka ndodhur para se Selena të dilte në skenë. Burime për E!News bëjnë me dije se këngëtarja ka patur probleme emocionale pak para performancës. Gomez është përfshirë në atake paniku dhe për pasojë kjo mund të ketë ndikuar në stonimin e famshëm.

Çfarë ndodhi pak para performancës së Selena-s?

Fatkeqësisht, çfarë ka ndodhur bën sens. Hera e fundit që Selena performoi në "American Music Aëards" ishte 2017-të! Pra, mbrëmja e djeshme shënoi rikthimin e saj pas 2 vitesh dhe emocionet janë tërësisht të justifikueshme. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Pak pas performancës, Selena nxitoi të ndante me ndjekësit e saj foto nga veshja dhe tapeti i kuq.

"Ndjesi e bukur të rikthehesh. Faleminderit gjithë skuadrës dhe fansave të mi. E gjithë kjo është për ju dhe prej jush. E emocionuar për këtë kapitull!"- shkruan Gomez.

Artikuj që mund të lexoni: Selena Gomez stonon në skenë, fansat s’lënë gjë pa i kritikuar

MOS I HUMBISNI