Flokët

Duhet të shihni ndryshimin drastik të Justin Bieber-it!

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2019

Duhet të shihni ndryshimin drastik të Justin Bieber-it!

Justin Bieber u lodh nga flokët e verdhë dhe gjejeni çfarë? Tani ka flokë ngjyrë rozë! Ky është ndryshimi më drastik që këngëtari ka bërë që nga viti i kaluar, kur më në fund vendosi t'i presë flokët.

Duhet të shihni ndryshimin drastik të Justin Bieber-it!

Bieber është fotografuar rrugëve të Los Angeles-it me flokët e rinj, të cilat i kishte kombinuar gjithashtu me pantallonat rozë.

Duhet të shihni ndryshimin drastik të Justin Bieber-it!

Në fillim u mendua se flokët rozë të Justin-it erdhën për pjesëmarrjen surprizë në American Music Awards, ku e pranishme ishte dhe Selena. Diçka e tillë s'ndodhi, por lajmi i mirë është se gruaja e tij, Hailey mbështeti virtualisht Selena-n duke pëlqyer nëpër Instagram foto të sajat.

Për t'u rikthyer tek flokët e Justin-it. Burime për People bëjnë me dije se këngëtari po përgatitet për projekte të reja muzikore dhe se albumi i radhës do të vijë shpejt. 

Aty, do të mund ta shohim yllin e "Sorry" me flokë shumë, po shumë rozë!

MOS I HUMBISNI