KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Sex

Kur seksi shkon keq për faj të penisit të madh!

Shkruar nga Anabel

11 Janar 2020

Seksi (jo) gjithmonë është burim kënaqësie. As penisi i madh. Historitë e njerëzve më poshtë janë provë!

1. "Duke qenë se jam gjithmonë e uritur edhe pse e dija që më pas do bëja seks, hëngra ushqim meksikan. Dhe hëngra shumë. Para se të nisnim seksin pashë që penisi i tij ishte gjigand. Teksa penetronte, e ndjeja që nuk mundesha më dhe po përpiqesha që ta largoja prej meje. Gjejeni ç'ndodhi.Shtrati dhe ai u mbuluan nga e vjella dhe jashtqitja ime. Që prej asaj dite, s'i fola më kurrë."

2. "Eksperienca e parë e seksit oral ishte me një penis super, super të madh. Unë vuaj nga astma dhe atë moment kalova një krizë. Isha 16-vjeç, i dashuri, 17-të. Asnjëri s'kishte patentë dhe u desh t'i thoshim mamasë së tij të na merrte urgjent sepse unë kisha harruar aparatin dhe s'mbushesha dot me frymë.  Fatmirësisht mbaroi me aq, por pjesa më e sikletshme ishte kur nëna e tij na pyeti se ç'po bënim që përfundova në atë gjendje. I thamë që po luanim."

3. "Mbaj mend që isha shumë e eksituar atë ditë. Kam udhëtuar 45 minuta për të shkuar tek shtëpia e ish-të dashurit. Mëngjesin tjetër, u kujtova që s'kisha hequr tamponin. Penisi i tij ishte kaq i madh dhe e kishte shtyrë aq thellë sa s'mund ta hiqja vetë. U mendova për pak, e mora në telefon dhe i kërkova një nder. Shkova tek vendi ku punonte, mbylla derën e zyrës, i vura aty disa mjete mjekësore dhe një peshqir dhe u shtriva. I kërkova të mos dilte që aty pa hequr tamponin tim. Mbaroi punë pas 15 minutash!"

4."Po e bëja me të për herë të parë në dush dhe situata ishte nxehur ca si shumë. Ai po penetronte aq thellë në mua sa më dukej sikur po digjesha e tëra. Ndjeja se s'mund të shihja qartë dhe kështu thamë të ndërronim pozicion. Shkuam në shtrat, por sërish e njëjta histori. Penisi i tij ishtr aq i madh sa unë s'i mbajta dot gazërat dhe ramë të dy nga krevati. Ai pati ënjtje penisi dhe për 3 ditë nuk lëvizte dot."

5. "Shoqja ime e ngushtë më telefonoi në 3 të natës për të më thënë se më në fund bëri seks me të dashurin. Kishin bërë seks anal. Tha se penisi i tij ishte i madh, por mesa duket për t'i bërë përshtypje kishte vendosur një prezervativ XL, që  humbi në të pasmet e saj. I duhej urgjentë një klizmë.

Burimi: BuzzFeed

MOS I HUMBISNI