Celebrity

Krejt papritur, Sia zbulon se ka adoptuar një fëmijë

Shkruar nga Anabel

14 Janar 2020

Krejt papritur, Sia zbulon se ka adoptuar një fëmijë

Këngëtarja australiane, Sia, konfirmoi përmes GQ se është bërë nënë pasi adoptoi një djalë. Rrëfimi është pjesë e një artikulli të gjatë mbi DJ Diplo dhe marrëdhënien e tij me Sian.

“Shumicën e marrëdhënies sonë përpiqemi të mos bëjmë seks me njëri-tjetrn që të mos i prishim punë vetes sepse ai është super seksi,” shpjegon Sia. “Këtë vit, i dërgova një mesazh, i thashë, ‘Hej, dëgjo, je një nga pesë njerëzit që më tërheqin seksualisht. Kam vendosur të jem beqare për gjithë jetën dhe sapo adoptova një djalë, nuk kam kohë për një lidhje. Nëse je i interesuar për seks pa përkushtim, më shkruaj.”

Artistja 45-vjeçare nuk dha asnjë informacion të mëtejshëm mbi djalin apo mëmësinë.

Sia ka qenë e martuar me kineastin Erik Lang, para se të ndaheshin në vitin 2016.

 

MOS I HUMBISNI