Instagramming

Bricjapi i radhës, Ilda Bejleri feston ditëlindjen

Shkruar nga Anabel

19 Janar 2020

Bricjapi i radhës, Ilda Bejleri feston ditëlindjen

E kishit vënë re që showbizi shqiptar ka shumë Bricjapë? Sara Hoxha, Xhemi Shehu, Dojna Mema, Liberta Spahiu, Bora Zemani, Gjiko, Dhurata Dora, Vera Ora, Kiara Tito e festoi dje, ndërsa Alketa Vejsiu dhe Ilda Bejleri e festojnë të dyja sot.

Gazetarja dhe moderatorja sportive postoi një foto në Instagram për të uruar veten në njëfarë mënyre. “Gëzuar ditëlindjen për mua. Faleminderit Zot,” tha ajo shkurtimisht.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Ilda mbush 33 vjeçe.

Nga ana tjetër, Alketa shkroi gjerë e gjatë sot mbi gabimet dhe të nxënit.

MOS I HUMBISNI