Social Buzz

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për Shën Valentin

Shkruar nga Anabel

23 Janar 2020

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

Të bësh dhurata është një proces stresues, por që në fund të ditës të jep kënaqësi. Aq më tepër kur bëhet fjalë për dhuratat e dashurisë! Shën Valentini është afër dhe me siguri ju ka kaluar në mendje të paktën një ide se ç'do t'i bëni atij/asaj më 14 shkurt.

Dhurata perfekte për partnerin do të ishte diçka e bukur vizualisht, funksionale, kuptimplotë dhe e lirë. Cilat i plotësojnë këto kushte? Hidhini një sy ideve më poshtë dhe na falenderoni më vonë.

1. Një filxhan i lezetshëm me emrin e saj të gdhendur

Përveçse kushton pak, ky lloj dedikimi do t'ja shtojë dashurinë për ty sa herë ta mbajë në duar.

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

2. Një këllëf të tillë jastëkësh!

Nga jastëku im, me shumë dashuri në tëndin!

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

3.Me një çokollatë si kjo eklipsove! 

Çokollatat janë dhuratë që s'dalin kurrë nga moda. Të shijshme dhe mjaftueshëm miqësore me kuletën.

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

4. Një qiri që e identifikon me shenjën e tij/saj të horoskopit.

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

5. Një palë pizhama mëndafshi!

Do t'i pranojë dhe veshë me qejf të madh, e sigurtë!

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

6. Një gotë vere e personalizuar!

Mund ta bësh të buzëqesh nëse në gotën që pi verë shkruhet diçka interesantë për të.

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

7. Një kornizë me emrat tuaj

Shkruar në stil minimalist dhe të veçantë në të njëjtën kohe.

7 ide dhuratash të lira që mund t'i bëni partnerit për

MOS I HUMBISNI