Shqipëria

Maluma do të vijë në Tiranë për të bërë foto me ju

Shkruar nga Anabel

24 Janar 2020

Maluma do të vijë në Tiranë për të bërë

Maluma, bukuroshi kolumbian që marrosi gjysmën e botës, do të kalojë në Tiranë si pjesë e turneut të tij botëror. Por, në dallim nga gjithë qytetet që listohen në faqen zyrtare të artistit, përbri Tiranës nuk ka një buton që mundëson blerjen e biletave të koncertit. Ndoshta s’do të performojë, ndoshta po punohet ende për një portal ndërmjetës që të lidhë fansat e këngëtarit me biletat.

Maluma do të vijë në Tiranë për të bërë

Sidoqoftë, nuk do të ngelni pa gjë. Mund të blini një nga biletat e Meet & Greet, që ju mundëson një foto me Malumën dhe një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i Meet & Greet është i njëjti pavarësisht qytetit: 370 dollarë, afërsisht 40 mijë lekë të reja. Nëse tenton të blesh një biletë Meet & Greet, faqja të paralajmëron se duhet të kesh biletë për koncertin, prandaj është e çuditshme që për Tiranën s’e mundëson blerjen e biletave të koncertit. Maluma do të vizitojë Tiranën më 14 mars. 

Për artikullin e përditësuar klikoni këtu.

MOS I HUMBISNI