Celebrity

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të bebit numër 3!

Shkruar nga Anabel

13 Shkurt 2020

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Vetëm dje, bota zbuloi se Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë!

Në fakt, bebushi ka ardhur në jetë që në 30 janar të 2020-ës dhe meqë ishte vëllai i këngëtarit spanjoll, Julio Iglesias Jr, konfirmoi lajmin se ish-ylli i tenisit solli në jetë fëmijën e tretë, Enrique postoi pak orë më parë foton e parë me të porsalindurën.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

"Dielli im!" - shkruan Iglesias në foton e postuar në llogarinë e tij të Instagram-it. Foto duket se është shkrepur pak çaste pas lindjes së vajzës, të cilën e dalluam që ishte e tillë falë fjongos së vendosur mbi kokë.

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Një postim të ngjashëm e ka bërë edhe Kournikova, teksa mbi fotot e para me vogëlushen, shkruan datën e saj të lindjes.

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Enrique dhe Anna janë gjithashtu prindër të binjakëve 2-vjeçarë, Nicholas dhe Lucy të cilët erdhën në jetë në dhjetor të 2017-ës.

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Tenistja e famshme dhe këngëtari janë bashkë prej më shumë se dy dekadash dhe njihen si një prej çifteve që duan ta mbajnë jetën e tyre shumë larg publikut dhe lajmeve!

 

MOS I HUMBISNI