Celebrity Style

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju shkaktojë siklet të paparë

Shkruar nga Anabel

23 Mars 2020

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Sezoni i ri i “Keeping Up With the Kardashians” nis më 26 mars (tre ditë pas premierës së “Hostel by Anabel: Si n’jetë” çfarë rastësie) dhe produksioni publikoi një klip ku Kim Kardashian stërmundohet të veshë një palë pantallona. Në rrethana të tjera, do të ishte një video e mërzitshme, por këto s’janë pantallona normale. Kemi të bëjmë me një palë pantallona lateksi që kërkojnë një ekip të të tërë për t’u veshur.

Sigurisht, bëni mirë të shihni videon e plotë për të përjetuar si duhet emocionet që ndjen Kim në momentet e mallkuara.

Kim përpiqet të veshë bluzën më të parehatshme në botë:

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Kjo grua e gjorë ka në ngarkim pantallonat:

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Ky imazh i Kim, që me siguri i del në makthe:

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Edhe ky:

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Veshja e dorezave ishte për çudi, edhe më e vështirë:

Kim Kardashian që vesh kokë e këmbë lateks do ju

Lind pyetja: Si shkonte në banjë? Dhe si është në paqe me veten Kourtney Kardashian që thjesht erdhi vërdallë pa ndihmuar askënd.

MOS I HUMBISNI