Showbiz dhe TV

Taulant Xhaka baba për herë të parë: Futbollisti zbulon emrin e bebit

Shkruar nga Anabel

25 Mars 2020

Taulant Xhaka baba për herë të parë: Futbollisti zbulon

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Arbnora, janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bëri publik vetë futbollisti në një postim në Instagram.

“Mirë se erdhe në jetë engjëlli ynë i vogël. Mami dhe babi të duan pafund. Klevis Xhaka,” shkroi ai.

Çifti u fejua në janar të 2018-s, ndërsa në qershor të një viti më parë ndodhi propozimi për martesë. Në nëntor, ata njoftuan se janë në pritje të një djali, ndërkohë që këtë janar u celebruan.

MOS I HUMBISNI