Celebrity

‘E frikshme’: Fansat vënë re një detaj misterioz në foton e J.Lo

Shkruar nga Anabel

20 Maj 2020

‘E frikshme’: Fansat vënë re një detaj misterioz

Kur Jennifer Lopez postoi këtë foto katër ditë më parë, njerëzit patën gjëra më të rëndësishme për t’u përqëndruar: triceps, biceps, muskuj barku e kështu gjërash. Pasi kaluan disa ditë dhe i panë mirë e mirë me ëndje, vunë re detaje të dyshimta në sfond.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

“Okay, po kush është ai burri mbrapa?” shkruan dikush. “Kush është ai prapa teje. E frikshme,” lexohet në një tjetër komend. “Kush është ai ‘djali i vogël’ me maskë?” thotë një i tretë.

‘E frikshme’: Fansat vënë re një detaj misterioz

Jennifer nuk ka reaguar – sepse mund të jetë duke thyer paaakkk rregullat e karantinës – por duket se burri me dorën përpara gojës mund të jetë trajneri personal i saj, Davd Kirsch. Misteri u zgjidh.

‘E frikshme’: Fansat vënë re një detaj misterioz

MOS I HUMBISNI