Showbiz dhe TV

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi janë ndarë! Shkaku? Tradhtia

Shkruar nga Anabel

30 Maj 2020

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

Nëse dikush ka një shpjegim më të mirë për postimet e mëposhtme është i lutur të na bashkohet. Deri atëherë, ky është i vetmi shpjegim i besueshëm për postimet e çuditshme të Keisit, (ish) të dashurës së Stresit në Instagram.

Në një Insta Story, Keisi thotë se shteti i parë ku do të shkojë pasi të hapen kufijtë është Amerika, “për të takuar një shoqe”. Në një tjetër postim, thotë se “një person nuk duhet të heqë dorë nga virtytet e mira sepse të tjerët nuk dinë t’i vlerësojnë”.

Postimet e çuditshme nisin edhe marrin përgjigje në vijim. E pyetur nga ndjekësit nëse do të vijë në Shqipëri këtë verë, ajo thotë se “nuk ka çfarë bën në Shqipëri”. Pra, Stresi nuk është fare në planet e saj dhe çfarë e bën akoma më të dyshimtë situatën, është një shprehje për tradhtinë, ku thuhet se “kur tradhton dikë që do të bënte gjithçka për ty, je duke tradhtuar veten” pasi po i heq mundësinë për të përjetuar besnikërinë e vërtetë. Nuk është hera e parë që Keisi flet për tradhtinë në çift.

Asnjë prej të dyve nuk ka folur drejpërdrejt për situatën. Ndërkohë Keisi poston foto me syzet e preferuara,

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BKC Official (@bkc___) on

ndërsa Stresi një ~buqetë~ me...lule...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi) on

Postimet e Keisit:

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

Këto postime të çuditshme thonë se Keisi dhe Stresi

MOS I HUMBISNI