Flokët

Pas plazhit, të gjitha do të doni t'i prisni flokët si Chrissy Teigen

Shkruar nga Anabel

30 Korrik 2020

Pas plazhit, të gjitha do të doni t'i prisni flokët si

Chrissy Teigen po jeton versionin më të mirë të jetës pas karantinës! Pasi u kthye e relaksuar nga pushimet, Teigen mendoi të bënte një ndryshim ~goxha të dukshëm~ në pamjen e saj.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristine Studden (@kristinestuddmakeup) on

Meqë u bënë ca kohë që e shihni me flokë të gjatë, Chrissy vendosi t'i presë dhe zgjodhi modelin e momentit, prerjen bob.

Pasi t'i hidhni një sy, e sigurtë që s'do t'i shpëtoni tundimit për t'i prerë kështu pas plazhit.

Pas plazhit, të gjitha do të doni t'i prisni flokët si

"Sërish të shkurtra"- shkruan Teigen në videon e publikuar me flokët e rinj.

Pas plazhit, të gjitha do të doni t'i prisni flokët si

Në fakt kjo nuk është hera e parë që e shohim Chrissy-n me flokë kaq të shkurtër. Për herë të fundit, ajo u shfaq me këtë model në janar të këtij viti gjatë natës së Grammy Awards, por gjithsesi me një ngjyrë më të errët flokësh.

Pas plazhit, të gjitha do të doni t'i prisni flokët si

MOS I HUMBISNI