Showbiz dhe TV

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

14 Tetor 2020

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Në një postim në Instagram, Vigan Bardhi, i njohur me emrin skenik Vig Poppa, njoftoi se është bërë prind për herë të dytë.

“Sa shumë të kam pritur,” shkruan ai krahas videos së bebushit, emri i të cilit nuk është zbuluar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Vigani dhe partnerja e tij, Ena, janë prindër të një djali 5-vjeçar, Domi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENA - Esthetician (@ena.bardibeauty) on

MOS I HUMBISNI