TV Mania

Mc Kresha martohet nesër?

Shkruar nga Anabel

14 Dhjetor 2019

Mc Kresha martohet nesër?

Pa përhapur panik, ka shumë gjasa që Mc Kresha t'i japë fund beqarisë që nesër (15 dhjetor)! Sipas Prive-së, reperi do të martohet me vajzën e quajtur Erzina Shehu në Prishtinë.

Mc Kresha martohet nesër?

Prive.al bën me dije se festa e beqarisë ka nisur që sot, ndërkohë që ceremonia e çiftit do të jetë shumë private. Thuhet se Kresha dhe partnerja e tij (e panjohur gjer më tani) kanë ftuar vetëm miq të afërt dhe familjarë. 

Madje, po i njëjti burim tregon se reperi u ka kërkuar të ftuarëve të jenë të rezervuar përsa i përket fotove dhe postimeve në rrjete sociale.

Pra, ka shumë pak gjasa ta shohim Kreshën dhëndër, por në botën e Instagram-it, asgjë nuk humbet!

 

MOS I HUMBISNI