Celebrity

Pas dasmës sekrete, çifti i njohur në pritje të ëmbël gjithashtu sekrete

Shkruar nga Anabel

12 Shkurt 2020

Pas dasmës sekrete, çifti i njohur në pritje të

Sophie Turner dhe Joe Jonas do të bëhen prindër për herë të parë. Disa burime konfirmuan lajmin për JustJared.

Një prej tyre tha se çifti është përpjekur ta mbajë të fshehtë. “Janë përpjekur të mos e bëjnë publike, por miqtë dhe familja janë mëse të lumtur për ta,” tha burimi.

Një i dytë tha se “Sophie i ka zgjedhur strategjikisht veshjet për daljet publike dhe tapetët e kuq që të mos i bien në sy ndryshimet në trup.” Për herë të fundit, dyshja u fotografua në Londër, më 30 janar.

Pas dasmës sekrete, çifti i njohur në pritje të

As Sophie dhe as Joe s’janë prononcuar mbi fjalët. Ata do të bëhen prindër thuajse një vit pasi u martuan ligjërisht në Las Vegas, në maj të 2019-s. Dasmën e bënë verën e vjetshme në Francë.

MOS I HUMBISNI