Celebrity

Kush i do vërtet fëmijët, u bën emrat tatuazh në ballë

Shkruar nga Anabel

13 Shkurt 2020

Kush i do vërtet fëmijët, u bën emrat tatuazh në

Amber Rose dhe babai i djalit të saj të dytë, Alexander “AE” Edwards, e bënë mëse të qartë që janë njerëz familjarë duke bërë tatuazh emrat e fëmijëve.

Tatuazhet e Amber ndodhen në ballë, afër rrethit të kokës dhe lexojnë “Bash” dhe “Slash.” Bash është nofka e djalit që Amber ka me Wiz Khalifa. Slash Electric Alexander Edwards është emri i djalit që Amber ka me të dashurin e momentit, AE.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

AE, që është gjithashtu i përkushtuar dhe origjinal, bëri tatuazh datat e lindjes së fëmijëve, ndarë nga një vetëtimë.

Natyrisht, njerëzit mendojnë se kjo është një zgjedhje e tmerrshme, por Amber nuk do t’ia dijë dhe aq. “Ata që më thonë se jam shumë e bukur për të bërë tatuazh në fytyrë janë të njëjtit që më thonë se jam shumë e bukur edhe nëse mendojnë se jam e shëmtuar. Morali i gjithë kësaj është bëj çfarë të duash,” tha ajo në Instagram.

Kush i do vërtet fëmijët, u bën emrat tatuazh në

MOS I HUMBISNI