Instagramming

Lëreni Kidën rehat: Ja kush po e shoqëronte vërtet Capital T në Paris

Shkruar nga Anabel

13 Shkurt 2020

Lëreni Kidën rehat: Ja kush po e shoqëronte vërtet Capital T

Kemi kaluar ditë të trazuara shumë. Të shtunën e kaluar, Capital T postoi një foto romantike në Paris. Me një trëndafil të kuq në dorë, duke parë kullën Eifel, reperi qëndronte përbri një vajze misterioze. Fanset u ndjenë të tradhtuara natyrisht, por u ndjenë akoma më keq kur nisi të aludohej se bëhej fjalë për Kidën.

Capital T i dëgjoi shqetësimet tuaja dhe vendosi t’u japë fund. E mori trëndafilin e kuq dhe ia dha vajzës në fjalë që doli me fytyrë në videon e fundit të postuar në Instagram. “Je t’aime, nesër në 14:02,” shkruan ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

S’mund të ishte më e qartë se kaq që bëhet fjalë për një klip dhe që vajza është thjesht modele. Sidoqoftë, ju keni jetën tuaj dhe e dini vetë ç’bëni. Doni të ndiheni të tradhëtuara? Ndihuni. Doni të vuani dashurinë e pamundur me Capitalin? Vuajeni.

MOS I HUMBISNI