Fashion News

Tani, mund të pozoni për koleksionin Savage X Fenty të Rihanna-s

Shkruar nga Anabel

8 Maj 2020

Tani, mund të pozoni për koleksionin Savage X Fenty të Rihanna-s

Rihanna dhe marka e saj Fenty prezantuan koleksionin e fundit të të brendshmeve: Savage X Summer. Fushata u prezantua përmes fotografive me ngjyra neon dhe peizazheve me ngjyra. Të gjitha fotot janë realizuar në shtëpitë e modeleve në bashkëpunim me artistin Rafatoon. Çfarë e bën akoma më interesante koleksionin është fakti se mund të bëheni edhe ju pjesë.

Tani, mund të pozoni për koleksionin Savage X Fenty të Rihanna-s

Rihanna, që preferon të promovojë talente të pazbuluar, vendosi që njerëzit mund të pozojnë për Savage X Summer. Savage do të zhvillojë një konkurs ku çdokush mund të paraqesë fotot e veta me linjën e të brendshmeve. Konkursi do të zgjasë deri në korrik dhe të përzgjedhurit do të fotografohen në FaceTime.

Pra, koha të praktikoni disa poza. Shkoni te @savagexfenty në Instagram për të qëndruar të përditësuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Burimi: Vogue

MOS I HUMBISNI