Celebrity

Çfarë veshi David Beckham që bëri ta ‘tallnin’ të gjithë?

Shkruar nga Anabel

22 Shtator 2020

Çfarë veshi David Beckham që bëri ta ‘tallnin’

Kur bëhet fjalë për veshje dhe modë, të gjithë mund të mendojnë ndonjë lajm në lidhje me Victoria Beckham, por kësaj radhe vëmendjen e mori bashkëshorti i saj, ylli i futbollit, David Beckham.

45-vjeçari u shfaq me djemtë e tij, Romes, 18 vjeç dhe Cruz, 15 vjeç, si dhe vajzën 9-vjeçcarë, Harper, në mbështetje të koleksionit të fundit të veshjeve të Posh Spice, krijuar nga Victoria Beckham.

Djali i madh i çiftit Brooklyn, 21 vjeç, nuk ishte i pranishëm pasi ndodhej në Neë York me të fejuarën e tij të re, Nicola Peltz.

Sidoqoftë, të gjithë sytë ishin drej veshjes së David: sandale me çorape të bardha!

Çfarë veshi David Beckham që bëri ta ‘tallnin’

Seksioni i komenteve nuk ngurroi ta komentonte kombinimin, që le të themi, nuk është më i miri i mundshëm për futbollistin:

Dave,Dave, Të dua, POR këto çorape dhe sandale janë një JO.”

Një tjetër shkroi:

“Foto e bukur familjare! Ama, nuk e shoh dot kombinimin sandale/çorape.”

“David pse çorape me sandale. Ky s’ka qenë ndonjëherë kombinim i mirë.”

“OMG! David Beckham ka veshur çorape me sandale.”

Çfarë veshi David Beckham që bëri ta ‘tallnin’

Poll

MOS I HUMBISNI