Horoskopi

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e horoskopit!

Shkruar nga Anabel

9 Janar 2021

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

Mahnitja pas gurëve të lindjes (birthstones) është e pafundme, veçanërisht sepse ka shumë mënyra për t'i përcaktuar ato.

Më poshtë, ju tregojmë dy gurët tuaj të çmuar, bazuar në shenjën e horoskopit si dhe një bizhuteri për të parë se si do dukeshin bashkë, këta gurë.

- Dashi: Bloodstone (Gur gjaku), Diamanti

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e
Bloodstone (Gur gjaku)
Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e
Diamant

- Demi: Zafir, Smerald

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Binjakët: Akuamarin (Aquamarine), Perlë

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Gaforrja: Rubin, Amber

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Luani: Onyx, Peridot

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Virgjëresha: Carnelian, Zafir Blu

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Peshorja: Lapis Lazuli, Opal

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Akrepi: Topaz, Agate

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Shigjetari: Turquoise, Topaz Blu

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Bricjapi: Rubin, Garnet

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Ujori: Garnet, Ametist

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

- Peshqit: Turquoise, Ametist

Zbulo gurin tënd të çmuar, bazuar në shenjën e

Burimi: Spruce

MOS I HUMBISNI