Celebrity

Tatuazhi i ri i Chrissy Teigen do t'ju frymëzojë për t'i bërë dhe ju një dedikim dashurisë!

Shkruar nga Anabel

13 Janar 2021

Tatuazhi i ri i Chrissy Teigen do t'ju frymëzojë për

Chrissy Teigen vendosi të bëjë një tatuazh në shpinë, dedikuar John Legend.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Çfarë? Sigurisht që një nga titujt e këngëve të tij. 

Teigen zgjodhi "Bigger Love", që këngëtari e ka shkruar vetëm për Chrissy-n dhe është njëkohësisht dhe titulli i albumit të ri të këngëtarit.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ëinterstone (@ëinterstone)

Ky, nuk është ndryshimi i vetëm që Teigen po bën së fundmi.

Pak kohë më parë ajo u shfaq me flokë ngjyrë rozë (paruke):

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Dhe një piercing të ri në hundë:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Burimi: Glamour 

MOS I HUMBISNI