Showbiz dhe TV

Granit Xhaka, baba për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

15 Janar 2021

Granit Xhaka, baba për herë të dytë

Granit Xhaka, futbollisti shqiptar i Arsenalit, do të bëhet baba për herë të dytë.

Përmes një postimi në Instagram, ku bashkëshortja, Leonita, shfaqet me barkun e rrumbullakosur, Xhaka shkruan:

"Familja jonë e vogël po rritet. Mezi presim të të takojmë."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Graniti dhe Leonita u fejuan në prill të 2015-s. Në korrik të 2017-s, ata kurorëzuan fejesën 2-vjeçare në martesë. 

2 vite më vonë u bënë prindër të një vajze, Ayanës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

MOS I HUMBISNI