Showbiz dhe TV

Sokol Balla bëhet baba për herë të tretë: Zbulon gjininë dhe emrin e bebit!

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2021

Sokol Balla bëhet baba për herë të tretë: Zbulon

Gazetari Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë.

Gjatë një bisede në "Fit Station" në News 24, ai zbulon se tani është babai i tre fëmijëve:

"Tashmë jam me tre fëmijë. Nga njëra anë më duket vetja pak i plotësuar se edhe në familjen tonë ne kemi qenë tre fëmijë. Është një ndjenjë plotësimi shumë e bukur."

Gazetari tregon se vajza e quajtur Brooklyn, erdhi në jetë një muaj më parë.

Sokol Balla ka dhe dy fëmijë nga martesa e parë, Belen dhe Colin.

 

MOS I HUMBISNI