Celebrity

Ky film kaq romantik i George Clooney është i preferuari i Amal!

Shkruar nga Anabel

22 Janar 2021

Ky film kaq romantik i George Clooney është i preferuari i Amal!

Lidhja e Amal dhe George Clooney është kaq diskrete në sy të publikut se u deshën vite të tëra për të mësuar cili është filmi i saj i preferuar nga aktori.

Ky film kaq romantik i George Clooney është i preferuari i Amal!

Mes shumë historish, Amal do të zgjidhte komedinë romantike të 1996-ës, ku George luan krah Michelle Pfeiffer. "One Fine Day" sipas Clooney-it s'u bë kurrë një film hit si shumë të tjerë, por Amal dhe miqtë e tij e adhurojnë! 

Ky film kaq romantik i George Clooney është i preferuari i Amal!

Gjatë një interviste të fundit, Clooney zbuloi se nuk është takuar me Pfeiffer që nga premiera e këtij filmi dhe se gjatë xhirimeve aktori e ka gjetur veten të dehur. 

Pavarësisht situatave të krijuara nga pija, xhirimet u mbyllën me sukses dhe shumë vite më vonë, Amal do të përmendte pikërisht këtë titull si ndër të preferuarit. 

Ky film kaq romantik i George Clooney është i preferuari i Amal!

Për ju që s'e keni parë, "One Fine Day" rrëfen historinë e dy prindërve single që ndajnë dhe shkëmbejnë eksperiencën e tyre të prindërimit gjatë një dite pune ne New York, ndërkohë që i duhet të kujdesen për fëmijët e njëri-tjetrit.

Burimi: BuzzFeed

MOS I HUMBISNI