Sex

Seks për një natë: Shqiptarët rrëfejnë historitë e tyre!

Shkruar nga Anabel

23 Janar 2021

Seks për një natë: Shqiptarët rrëfejnë

Një "one-night stand" ose seks për një natë mund të jetë një nga eksperiencat më të mira seksuale, sepse ai është gjithë qëllimi i saj: seks i mirë!

Këto eksperienca mund të jenë të pakëndshme, të çuditshme, por edhe disa nga netët më të bukura që dikush përjeton. Të gjitha këto i vërtetojnë rrëfimet e mbërritura në Instagramin e Anabel Media. 

1. U bëra tap, shkova me të njëherë dhe të nesërmen u takuam dhe folëm. Ai ishte i martuar. Më shkruan e flasim si shokë pas 3 vitesh.

2. Kam bërë disa herë po së fundmi, nuk më ka pëlqyer shumë. Pa emocion, pa orgazëm, 1 orë.

3. Ai u dashurua. Unë e injoroja dhe i bëra block.

4. E kam provuar dhe ma shpifi. Ai u fiksua dhe sa herë e shoh, ndërroj rrugë.

5. S'e mbaj mend as si fytyrë, edhe pse s'kisha pirë.

6. Filloi si one night stand, por vazhdoi më gjatë. Ishte super, por tani s'kemi më kontakt.

7. E bëmë vetëm njëherë dhe vazhduam miqësinë.

8. Nuk e shoh më sepse ai jeton në Spanjë. Ishte super natë buzë detit në verë. Ai ishte shumë seksi dhe do e bëja prapë.

9. Një one night stand kam patur me ish-in, të cilin s'e kisha parë, as nuk kisha folur prej 4 vitesh.

10. Me vëllain e shoqes së ngushtë pasi po më çonte në shtëpi. Mezi shihemi në sy që atëherë.

11. Unë nuk e shmang pas asaj nate, por ai ul kokën sepse e ka të vogël.

12. Më ka ndodhur me mikun më të mirë që jeton jashtë. Na kishte mbetur fiksim.

13. U pamë rastësisht buzë detit. Patëm kontakt me sy dhe kishim kimi, por ishim të shoqëruar. Pastaj, para se të iknim shkëmbyem numrat dhe të nesërmen, u çmallëm. Ishte një super natë në Dhërmi.

14.  A quhesh kur bëhesh tap dhe shkon me burrin, po s'e mban mend?

15. Doja të njihja më tepër veten. Ai ishte "kavja" në këtë rast. Nuk i fola më se fundja, nuk më la shumë mbresa.

16. Ka ndodhur me një anglez të martuar në Sarandë. Kemi qenë në të njëjtin kat.

17. E kisha shok. Ndodhi njëherë pasi ishim dehur shumë dhe përsëri jemi shokë.

18. E njihja pak tek puna. Nga one night stand, tani jemi të lidhur prej 3 vitesh.

19. Nisi si one night stand, por unë u dashurova.

20. Me fiksimin e gjimnazit. U takuam pas 10 vitesh pa u parë.

21. Ishte 2 metra i gjatë, por e kishte të vogël. S'e pashë më prej asaj nate.

22. Vjet në Dhërmi. 1 braziliane dhe 1 daneze. Të dyja si nata me ditën.

23. Ai ishte një mik i mirë dhe i dashuruar me mua, por unë thjesht e kisha xhan.

24. Në Turqi kur isha me pushime. Jo seks, vetëm dashuri. Akoma mbajmë kontakt.

25. Nga one night stand përfundoi në një lidhje që zgjati 8 muaj.

26. Me një shok se ishim tap dhe e nisëm si lojë. Ishte shumë kot. S'na pëlqeu asnjërit.

27. Folëm 2 ditë në Tinder. Seksi shumë mekanik, as fytyrën s'ja mbaj mend.

28. 1 vit që më gjuante, më në fund shkova në hotel. Ai u prish dy herë, unë asnjë. I thashë që s'kombinohemi.

29. Bëmë seks pas festës së Halloween-it. Ditën tjetër, s'po e njihja pa maskën e Vendetta-s.

30. E nisëm si one night stand. Sot kemi 5 vite bashkë dhe një vajzë 3 vjeç.

31. Isha 13 vjeç dhe ishte hera ime e parë. S'e pashë më kurrë dhe i dija vetëm emrin.

32. Në zyrën e tij, me pamje nga Tirana, sipër tavolinës. S'e dija që ishte aq seksi. 

33. Pas një photoshooting në mal, e bëmë aty.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI