Astro Fun

3 shenja të horoskopit me të cilat ka më shumë gjasa të martoheni, bazuar në shenjën tuaj!

Shkruar nga Anabel

23 Shkurt 2021

3 shenja të horoskopit me të cilat ka më shumë gjasa të

Nëse besoni sadopak në fuqinë e astrologjisë, ndoshta sot po gjejmë shenjën e bashkëshortes/it tuaj të ardhshëm. 

Lisa Barretta dhe Rebecca Farrar, astrologe, si dhe Emily Ridout, mësuese e astrologjisë bien dakord se 3 shenjat me potencial "për t'u martuar" me secilën shenjë janë si më poshtë:

Dashi: Gaforre, Peshore, Ujor

Demi: Gaforre, Akrep, Bricjap

Binjakët: Virgjëresha, Shigjetar, Ujor

Gaforrja: Peshore, Bricjap, Peshqit

Luani: Dashi, Shigjetari, Ujori

Virgjëresha: Demi, Bricjapi, Peshqit

Peshorja: Dashi, Binjakët, Ujori

Akrepi: Gaforre, Demi, Peshqit

Shigjetari: Dashi, Binjakët, Shigjetarët

Bricjapi: Demi, Virgjëresha, Akrepi

Ujori: Binjakët, Peshore, Shigjetari

Peshqit: Demi, Akrepi, Bricjapi

*Shënim: Nëse ti ishe, për shembull bashkëshorti perfekt për Dashin, por ti nuk kishe të listuar Dashin si bashkëshort/e perfekte: Urime, atëherë ka më shumë se 3 shenja "ideale" për ty dhe "bashkëshortin" tënd potencial.

Për një "parashikim" më të mirë, do të nevojitej dhe shenja e Venusit, Marsit dhe Hënës.

Burimi: Bustle

3 shenja të horoskopit me të cilat ka më shumë gjasa të

MOS I HUMBISNI