Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Shigjetari dhe Bricjapi

Shkruar nga Anabel

2 Prill 2021

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Shigjetari dhe Bricjapi

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Shigjetari dhe Bricjapi

Në prill mund të largoheni nga shqetësimet dhe presionet e përditshme të karrierës për të menduar që të argëtoheni. Bëni kështu në tre javët e para të prillit, koha juaj më e mirë.

Dëshira për një jetë më të pasur emocionale po ju tërheq prej kohësh. Jeni një krijesë e pangopur dhe gjithashtu jeni shenja kryesore e udhëtimit - qëndrimi kaq shumë në shtëpi mund t'ju bëjë që të acaroheni dhe të dëshironi të dëshironi të largoheni. Edhe nëse keni qenë në kontakt me anëtarët e ekipit çdo ditë në Zoom, nuk është e njëjta gjë si të rrini pranë tyre. Me pak fjalë, është e qartë se ju mungon t’i shihni.

Nëse shpresoni që dashuria dhe romanca të jenë në axhendë, do të jetë. Pavarësisht nëse jeni beqar apo të lidhur, Hëna e re e mrekullueshme në Dash më 11 prill do të punojë shumë për t'i bërë ditët më të këndshme. Ndryshimet optimiste në jetën e dashurisë do të ndodhin pasi Hëna e re të shfaqet më 11 prill, sepse do të hapë mundësi për të shijuar më shumë dashurinë.

Kjo madje mund t'ju japë një mundësi për të kuptuar një qëllim të mbajtur prej kohësh, për të cilin keni punuar për një kohë të gjatë dhe keni menduar nëse do ta shihni ndonjëherë të materializuar. Ky muaj mund t'ju japë mundësinë për të arritur këtë ëndërr.

Jupiteri, planeti me fat, te Ujori, shtëpia e komunikimit do të arrijë Marsin te Binjakët, shtëpinë e marrëdhënieve. Do të jeni mjaft të artikuluar këtë muaj dhe të aftë për të gjetur fjalët e duhura për rastin e duhur, përfshirë këtu edhe ndjenjat e dashurisë.

Nëse punoni në një fushë krijuese, po ecni veçanërisht mirë këtë muaj, sepse idetë do t'ju bien nga qielli. Edhe nëse nuk punoni në një fushë tradicionale krijuese, si një Shigjetar, mund të gjeni një zgjidhje imagjinare për çdo të papritur. Planetët në Ujor do t'ju bëjnë shumë inovativë dhe ka të ngjarë që do të punoni në një fushë të re - diçka futuriste - dhe të mësoni shumë.

Disa herë, puna do të jetë e zellshme, duke kërkuar orë të gjata. Saturni na mëson të punojmë tani dhe të shpërblehemi më vonë - jo menjëherë. Pjesa e mirë është që shpërblimet e Saturnit janë thelbësore dhe priren të qëndrojnë në jetën tuaj për një kohë të gjatë.

Kur bëhet fjalë për dashurinë, nëse jeni beqar, mund të vijë dikush në jetën tuaj.

Në Hënën e plotë shqetësuese më 26 prill, do të zbulojë një sekret - diçka që nuk do ta kishit pritur kurrë se do të zbulohej. Sekreti mund të ndikojë te financat. Megjithatë është e pamundur të dihet se çfarë do të sjellë Urani.

Ndonjëherë është e dhimbshme të shihet e vërteta në sy, por kjo Hënë e plotë ka qëllim që t’ju mbrojë.

Horoskopi i Susan Miller për muajin prill 2021: Shigjetari dhe Bricjapi

Mund të keni marrë lajme të mira për karrierën në fund të muajit të kaluar në Hënën e plotë në Peshore më 28 mars, plus ose minus katër ditë. Ndoshta ju është ofruar një promovim, punë e re, lëvdata në të gjithë kompaninë nga një person i rëndësishëm ose reklamim i shkëlqyeshëm. Financiarisht, opinioni juaj nuk ka qenë kurrë më i fortë. Nëse nuk ka ndodhur ende, së shpejti mund t'ju ofrohet një rrugë drejt një sigurie më të madhe në punë.

Saturni, sundimtari dhe planeti i fitimit afatgjatë, ishte në një kënd të dobishëm me Hënën e plotë dhe misioni i Saturnit është të shohë që ju merrni kompensim që është në përpjesëtim me kontributet profesionale. Keni punuar gjatë dhe shumë për suksesin në karrierë dhe tani po shihni se përparimi në industrinë tuaj fillon të materializohet.

Sapo të hyni në prill, vëmendja do të kalojë në jetën tuaj në shtëpi si rezultat i hënës së re 11 prill. Mund të zhvendoseni në një shtëpi të re ose të zhvendoseni për të përfituar nga një pozicion në një qytet të largët.

Hëna e re në Dash në 11 prill do t'ju japë motivimin dhe vrullin për të filluar projektin. Marsi është sunduesi i kësaj Hëne të re në Dash, kështu që roli i Marsit është i rëndësishëm.

Teksa muaji i afrohet fundit, do të hasni një Hënë të plotë komplekse, dhe ndoshta të hidhur, më 26 prill. Nuk do të jeni vetëm - të gjitha shenjat do të kenë disa probleme me këtë Hënë të plotë radikale. Mos bëni plane për një ngjarje madhore. Ja pse: Urani, planeti i ngjarjeve të paparashikuara, do të bashkohet me Diellin dhe do t'i kundërvihet Hënës në një aspekt shumë të ngushtë që tregon se shumë do të ndihen të tensionuar në këtë kohë.

Mund të dëgjoni lajme në lidhje me një mik, ose lajme të dërguara nga një mik, që mund t'ju shqetësojnë ose t'ju shqetësojnë për mirëqenien e një miku. Ose mund të keni një mosmarrëveshje ose grindje të papritur me dikë. Urani është planeti i lajmeve të papritura dhe Urani do të bashkohet me Diellin, duke treguar që paratë që zotërohen bashkërisht ka të ngjarë të jenë pjesë e temës të debatit. Mund të ndiheni të lënduar dhe të tradhtuar.

Kur përfshihet Urani, nuk e dini kurrë se çfarë të prisni. Në të vërtetë, me Uranin aktiv, gjithnjë rezulton të jetë diçka që nuk e keni imagjinuar kurrë.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI