Flokët

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na duhet për verë

Shkruar nga Anabel

6 Prill 2021

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Chrissy Teigen dukej një mrekulli me flokë të errët, por gjejeni çfarë?  Sezon i ri, flokë të rinj! Vera duket i thërret flokët bjond dhe ja! Chrissy është zyrtarisht bjonde!

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Teigen e dokumentoi procesin e ndryshimit të flokëve përmes disa postimesh në Instastory dhe me flokët e rinj, është gati për diell dhe plazh! Modelja zgjodhi tone të ngrohta, fiks çfarë na duhet për pranverë!

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

Rezultatin final s'e ka publikuar ende, por kaq mjafton për të na frymëzuar për ndryshimin e radhës. Flokët bjondë apo fije më të hapura që i bëjnë flokët të duken si të përkëdhelura nga dielli, janë bërë për këtë sezon, prandaj nëse kishit ndonjë dyshim, e dimë që e hoqët tani. 

Flokët e rinj të Chrissy Teigen janë fiks ndryshimi që na

 

MOS I HUMBISNI