Celebrity

Njerëzit po i luten Lana Del Rey-t të fshijë fotot e princit Philip dhe mbretëreshës për këtë arsye!

Shkruar nga Anabel

10 Prill 2021

Njerëzit po i luten Lana Del Rey-t të fshijë fotot e princit

Pas lajmit se princ Philip ndërroi jetë, Lana Del Rey ka postuar disa foto të çiftit në Instagram, duke treguar se e adhuronte historinë e tyre të dashurisë. Reagimi i njerëzve? Ndjekësit duken të neveritur për shumë arsye dhe kërkojnë me ngulm që këngëtarja t'i fshijë fotot. Pjesa më e madhe e komenteve thonë se "princi Philip dhe mbretëresha janë kushërinj" dhe "kanë lidhje gjaku".

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey)

Në fakt, princi Philip dhe mbretëresha Elizabeth II janë stër-stër-nipër të mbretëreshës Victoria, por në historinë britanike ishte e zakonshme që anëtarët e familjes mbretërore të martoheshin me një të afërm.

"Lana ndalo", "Jo Lana", "Fshije këtë", "Nuk të mbroj dot më". "Lana mjaft", janë vetëm disa prej komenteve që numërojnë më shumë se 10.000 pëlqime.

Njerëzit po i luten Lana Del Rey-t të fshijë fotot e princit

Njerëzit po i luten Lana Del Rey-t të fshijë fotot e princit

Njerëzit po i luten Lana Del Rey-t të fshijë fotot e princit

MOS I HUMBISNI