Instagramming

Aurela Hoxha, nënë për herë të parë?

Shkruar nga Anabel

15 Qershor 2021

Aurela Hoxha, nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha, e cila ka preferuar të mos ndajë detaje për jetën private, thuhet se është bërë nënë për herë të parë. Disa muaj më parë, nëpër disa portale u shkrua se modelja ishte shtatzënë, ndërsa së fundmi, burime për IconStyle.al bëjnë me dije se Aurela është bërë nënë muajin e kaluar.

Sipas Iconstyle.al, modelja dhe partneri i saj janë bërë prindër të një djali. Në Instagramin e Aurelës nuk gjendet asnjë foto që hedh dyshime për një shtatzëni, mirëpo nuk është aq e vështirë të mbash një shtatzëni “sekrete”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

E kontaktuar nga Anabel.al, Aurela preferoi të mos komentonte thashethemet.

Ajo dhe partneri i saj prej 6 vitesh jetojnë në Spanjë.

Aurela Hoxha, nënë për herë të parë?

MOS I HUMBISNI