Celebrity

Scott Disick, 38 vjeç, shpjegon 'pse shkon vetëm pas 20-vjeçareve'

Shkruar nga Anabel

21 Qershor 2021

Scott Disick, 38 vjeç, shpjegon 'pse shkon vetëm pas

Në ribashkimin e "Keeping Up With the Kardashians" me Andy Cohen, Scott Disick foli jo pak për jetën private. Prezantuesi e pyeti "pse del vetëm me gra më të reja se ai", por Scott nuk bie shumë dakord me pyetjen.

"Të gjithë gabojnë kur thonë që unë u shkoj pas ose kërkoj për vajza të reja. Ato vijnë vetë tek unë, tërhiqen nga unë sepse dukem më i ri. Kjo është ajo që i them gjithmonë vetes."

Kohët e fundit, një burim për US Weekly, tha se "mosha nuk është fare problem" për Disick dhe të dashurën e tij të re, Amelia.

"Pavarësisht nga diferenca e tyre në moshë, ata kanë shumë të përbashkëta. Ai e sheh veten më të ri, ndërsa Amelia është shumë me pjekur, pra shkojnë mirë."

Po Scott dhe Kourtney, dy ish-partnerët, si janë tani me njëri-tjetrin? Kourtney, që po jeton romancën me Travis Barker, thotë kështu:

"Ndjej se jemi miq dhe bashkëpunëtorë të mirë. Do jemi gjithmonë një familje."

Scott Disick, 38 vjeç, ka 3 fëmijë me Kourtney-n. Tani është në lidhje me modelen 20-vjeçare Amelia Hamlin. 

Scott Disick, 38 vjeç, shpjegon 'pse shkon vetëm pas

Scott Disick, 38 vjeç, shpjegon 'pse shkon vetëm pas

Më parë ishte me 22-vjeçaren, Sophia Richie.

Scott Disick, 38 vjeç, shpjegon 'pse shkon vetëm pas

Burimi: Cosmopolitan, Buzz Feed

MOS I HUMBISNI