Celebrity Style

Askush, përveç Jennifer Lopez, s'mund t'i mbajë këto çizme në mes të një dite me diell!

Shkruar nga Anabel

21 Qershor 2021

Askush, përveç Jennifer Lopez, s'mund t'i mbajë

Kur Jennifer Lopez shkon në palestër, me siguri stërvit ndër të tjera, edhe kyçet e këmbëve. Ky është shpjegimi i vetëm se si ajo mund të qëndrojë fare pa problem me këto çizme në këmbë:

Askush, përveç Jennifer Lopez, s'mund t'i mbajë

Veshja është për një projekt të ardhshëm në MTV, pra është skenike dhe pak alla Lady Gaga (çizmet). Por sidoqoftë, në rrjet është komentuar si "pakëz e tepërt" për një ditë vere të nxehtë.

Si zakonisht, Jennifer u mbështet në ndihmën e stilistëve të saj të besuar, Rob Zangardi dhe Mariel Haenn për t'u përgatitur për eventin. Ajo zgjodhi një veshje direkt nga koleksioni i Valentino-s pranverë / verë 2021, e kompletuar me një bluzë me mëngë të fryra, fund treçereksh dhe sigurisht, çizmet e saj ngjyrë gold shumë të larta dhe me shumë shkëlqim. 

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rob Zangardi (@robzangardi)

Po ju jep dhe ju stres qëndrimi aq afër pishinës, me këpucë aq të larta?

MOS I HUMBISNI