Celebrity

Hailey shtatzënë? Justin bën lëmsh ndjekësit

Shkruar nga Anabel

20 Korrik 2021

Hailey shtatzënë? Justin bën lëmsh ndjekësit

Me ose pa qëllim, Justin Bieber vendosi një mbishkrim në një foto bardhë e zi me bashkëshorten, Hailey-n, që është goxha i dyshimtë.

“Mami dhe babi,” shkroi ai.

“Prit, çfarë?! Mami dhe babi?!” pyetën ndjekësit. “Hailey, shtatzënë?” lexohet në komente të shumta. Fansat menjëherë u përqendruan te mbishkrimi duke pyetur nëse Justin nënkuptonte se do të bëheshin prindër.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Sidoqoftë, Hailey i mohoi aludimet. “Mendoj që duhet ta ndryshosh këtë mbishkrimin në *Mami dhe babi i një qenushi* para se të keqkuptohet,” shkroi ajo në Instagram.

Tepër vonë Hailey. Dëmi u bë.

Hailey shtatzënë? Justin bën lëmsh ndjekësit

MOS I HUMBISNI