Flokët

'Kësht duket vajza e djallit': Duhet të shihni si duket Megan Fox me flokët e reja!

Shkruar nga Anabel

9 Tetor 2021

'Kësht duket vajza e djallit': Duhet të shihni si duket

Më 8 tetor, aktorja Megan Fox zbuloi një pamje krejt të re të saj, për rolin në filmin e fundit "Johnny & Clyde". Në këtë version të ri të "Bonnie & Clyde", Fox luan rolin e një shefeje krimi, e shënjestruar nga dy vrasës serialë të njohur, çmendurisht të dashuruar me njëri-tjetrin. Shënjestra e tyre e radhës është kazionja e Alana-s, që luhet nga Fox.

"Kështu duket vajza e djallit," shkroi ajo në Instagram me flokët e saj të gjatë ngjyrë gri, teksa njoftoi se filmi vjen në pranverën e 2022-shit.

'Kësht duket vajza e djallit': Duhet të shihni si duket

Edhe pse nuk dihet a është paruke apo jo, nga komentet, duket se shumë njerëz shohin një ngjashmëri mes Megan dhe Kim Kardashian.

"Prit pak, mendova se kjo ishte Kim", "Më ngjason me Kim-in me këto flokë" etj, ishin vetëm disa nga komentet. 

'Kësht duket vajza e djallit': Duhet të shihni si duket

Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI